Kamerové systémy

HIKVISION

Potřebujete do vašeho obchodu, firmy, domu, nebo jakéhokoli objektu nainstalovat kvalitní a spolehlivý kamerový systém? Zajišťuji profesionální instalace kamerových systémů různých typů, primárně ale preferuji výrobce Hikvision. Poskytuji komplexní služby od dodávky přes instalaci, včetně odborného poradenství a kompletního zaškolení. Samozřejmostí je bezplatné vypracování nabídky, možnost servisní smlouvy a návrh kamerového systému na míru, přesně podle Vašich požadavků a potřeb.

hIKVISION
Jablotron 100

Systém JABLOTRON 100+ je nejmodernější zabezpečovací a automatizační systém určený pro spolehlivé zabezpečení objektů i osob. Jedná se o ONLINE řešení zabezpečení a automatizace, které můžete spravovat pomocí mobilního telefonu, tabletu nebo notebooku z jakéhokoli místa na světě. Zajištění a odjištění alarmu, ovládání topení či brány, živé náhledy z kamer domů či do firmy, to vše tento systém umí. Navíc je systém velmi cenově dostupný. Kontaktujte nás a přesvědčte se o výhodách tohoto systému. 


Jsem certifikovaný výrobcem EZS JABLOTRON jako důvěryhodný montážní partner, ale jsem i držitelem koncesované živnosti „
Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob“, která by v tomto oboru měla být samozřejmostí.

Snadné ovládání

Díky revolučnímu systému ovládání je JABLOTRON 100 první alarm, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát.

Šetrná instalace

Kombinace bezdrátového i drátového řešení alarmu JABLOTRON 100 umožňuje šetrnou instalaci jak pro váš objekt, tak i vaši peněženku. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie Jablotron!

Multifunkční užití

JABLOTRON 100 vás ochrání nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu. Dokáže ovládat topení nebo otevřít garážová vrata. Využívejte možnosti špičkové techniky naplno!

Dostupný odkudkoliv

Ke svému alarmu JABLOTRON 100 se dostanete díky bezplatné internetové samoobsluze z vašeho počítače nebo chytrého telefonu odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.

Jablotron 100

Jak alarm funguje?

Alarm s revolučním ovládáním

Automatické akce stiskem jednoho tlačítka

Sdílej